kym_garbyz (kym_garbyz) wrote,
kym_garbyz
kym_garbyz

підпільний Кіндратій

Звідкіля на параді взялася ота дівка, у православному німбу на слова Давіда Тухманова -- не знає навіть Рулон Обоєв. Тобто, Бідон Надоїв. Та що ж таке? Урон Побоєв? Ні, Ушат Помоєв? Теж ні. Біток Бугаїв? Та де там. Воопщє лєве якєсь. Трєпак Загоїв? Знову не так. Ще жінка, не дай бог, помітить. Ріжок Набоїв? Зовсім не схоже. Самсунг Настроїв? Всьо хєрня, Міша, давай по-новой.

Шахтёр Забоїв, Совок Застоєв, Підрив Устоєв, Кусок Батонів, Надьок Героїв, Зривок Пологів, Батьок Уроєв, 0,7 Настроє, 500 калорій -- тю, Таяк же ж його Згадоєв? Усе змішалося в тещиній хаті оболонській. Заре сознаніє потєряю, від оцих Вмозгах Запорів.


Взагалі хєрня якась. Мушу згадати нік-нєйм цього богємного мєтросєксуала. Задію ассоціатівноє мишлєніє. Боклан Сысоєв? Анал Авгієв? Орал Комуєв? Канал Изгоєв? Мангал Дедоєв? Вокзал Євреєв? Базар Юдєєв?
Ну, блять, клин. Вузол Гордєєв? Чахлик Кащєєв? Клоун Паяцєв? Вгостях Хозяєв? Піздець Абзацєв.

Чи мо' Кольок Валуєв? Чи Кульок Бамбонів? Зовсім з іншою опери, це скорше про "Пєтю і Вовку". Може Рукой Зігоєв? Схоже, та ніби не так.
О, згадав, Алік Запоєв, здається? Хоча?

Коротше, Ви зрозуміли. Нехай буде Парік Кобзоєв. Або краще Старік Кабаєв. В общєм не знає цей хлопчина, з якого батла впала на наші голови ця арєнбі факінг гьёрл. Він коли парадом командував на рєпєтіції, зі схожих людей тільки Ель Кучмюк в око попав. Причому, в самісінький центр.


А от Узєлєнського кажуть, шо виконавиця популярного серед молодьожі профАй-тіх училищ, жанру -- вийшла просто з фонтану. Як Вєнєріческоє заболєваніє із кєрчєнської морської піни, що на Фєодосщині. Мовчки зняла шмаття, добряче викрутила сподні Мalvine. І підмигнувши трибуні ошалілого преЗЕдента, зняла з перехожого хлопця в'єтнамку, з голови якої віджала характерний для яскравих на телебаченні жінок, бублик. І у нашому селі єбют, і вашому селі єбют, як кажуть.

В свою чергу, Разумков заявив наступне: шо на відміну від першої пари країни, особисто він, як трєтьє ліцо у державі -- цієї з бубликом не бачив. Бо не на часі. Саме в ту мить він дивився як Емінєм зачитує права чєловека афро-борщагівській ведучій тєлєканалу М1+1, Поролоні Ахуіон.

Незрозуміло, одначе, чи зі своєї сторони, бачила наша героїня самого Разумкова? Або хоча б його Емінєма. І вліял лі той своїм отривістим творчєством на всєстороннє развітіє взглядів лідєра партії? Бо подейкують, шо пан Дмитро страждає на дальтонізм і не бачить нічого окрім 50 оттєнків зєльоного. Та одного відтінку коричневого + браун.

А от Лисий із кварталу, лічно дав зуб, і швиряв паріком об землю, шо то загрімірована під Дорофєєву Полякова. Яка в ролі Дантеса, строго согласно заданію. Своїми недолугими римами по тіпу: краснокожий вєчєр наступає вдруг -- єслі дєлать нєчєго тєбє мой друг. Саме оцією антикультурологічною зброєю та власними рожевими сосцями, що вінчають безкінечно довгі ноги у наманікюрєнних кокошніках -- Оля намєрєвалась оглушити поетичне вухо Сашка Гарматного. Ведучого телепрограми "Право на блядєй". Що входить по середам, а виходить по неділям на моноканалі від полікоаліції 1М+М.

І лише Юзік, як важковаговик серед слуг усіх часів і народів -- наковиряв по своїм каналам у пупі, шо то обикновєнний бублік. Тільки з джінсовими ношкамі. Той, шо при совку продавався за п'ятачок, в нагрузку до колбаси по 220 вольт. З дєпутатом Юзіком погодився, так невчасно ісхудавший, усього лише кандідат в дєпутати, від партії "Слухи при родах", Сівохо Серж'ибн'Анатоль.


І нарешті, сама Вєнєра, дала сенсаційне своєю таємністю, інтерв'ю. І кому б ви думали? Нізащо не вгадаєте. Вона дала інтерв'ю прямо на аррle Дубінського із програми "Груші". У якому повідомила довколишню ойкумену, шо цибуля здешевіє, а огірки, навпаки, залишаться на місці. Обмінний курс бараболі вона лишила у секреті. Та не переживайте, його вже вивідав і розкаже по секрету у своєму влозі усім своїм чотирьом лямам підписочників, Анатолік Полушарій.

Також дівчина повідомила деякі відомості про себе. Виявляється, вона Марія Девід Сатурн. В міру Пашоліна. Чи Коліна? Чи Пах? Тьху ти, знову починається. Коротше, вона завтра ж завітає у Жмеринський ОПУ (запрєщённого к сокращєнію в Російськой Фєдєрації). А вже прямо звідти, завдяки п'ятці допоміжної лінії команди Зе -- відлетить на власну орбіту, між Юпітєром та Льонєй Космосом, десь у третій лінії Хайфи.Так шо...
Tags: стёб
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment